Sıcak!

2017 Haziran İl Dışı Atama Taban Puanlar Tarih

Yazı devam ediyor...
2017 Haziran İl Dışı Atama Sonuçları Taban Puanlar Tarih Öğretmenliği sonuçlarını aşağıdaki resimlere tıklayarak öğrenebilirsiniz.


Tarih
Sıra Tercihler Minumum Puanlar Min.Hizmet Süresi
1 ANKARA/GÖLBAŞI/Ali Güder Çok Programlı Anadolu Lisesi 344
2 ANKARA/BALA/Bala Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 286
3 ANKARA/HAYMANA/Haymana Çok Programlı Anadolu Lisesi 307
4 ANKARA/NALLIHAN/Çayırhan Turgay Ciner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 254
5 ANKARA/BALA/Bala Anadolu Lisesi 301
6 DÜZCE/MERKEZ/Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 238
7 DÜZCE/MERKEZ/Düzce Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 227
8 SAKARYA/ADAPAZARI/İMKB Sakarya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 320
9 SAKARYA/HENDEK/Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 241
10 SAKARYA/KARASU/Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 257
11 SAKARYA/SÖĞÜTLÜ/Söğütlü Çok Programlı Anadolu Lisesi 257
12 SAKARYA/GEYVE/Geyve Elvan Bey Anadolu Lisesi 250
13 KOCAELİ/KARTEPE/Kartepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 292
14 KOCAELİ/GEBZE/Gebze Anadolu İmam Hatip Lisesi 422
15 KOCAELİ/GEBZE/Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 169
16 KOCAELİ/GEBZE/Ticaret Odası Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 144
17 KOCAELİ/DARICA/Darıca Anadolu İmam Hatip Lisesi 287
18 KOCAELİ/DARICA/İMKB Darıca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 203
19 KOCAELİ/DARICA/Öğretmen Füsun Erdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 275
20 KOCAELİ/ÇAYIROVA/Şehit İlhan Küçüksolak Anadolu Lisesi 309
21 KOCAELİ/ÇAYIROVA/Şehit Davut Ali Karadağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 115
22 KOCAELİ/ÇAYIROVA/Hatice Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 127
23 KOCAELİ/GEBZE/Cumhuriyet Anadolu Lisesi 167
24 KARAMAN/MERKEZ/Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 255
25 TRABZON/YOMRA/Özdil Çok Programlı Anadolu Lisesi 398
26 RİZE/MERKEZ/Rize Anadolu Lisesi 269
27 SİNOP/BOYABAT/Boyabat Anadolu İmam Hatip Lisesi 171
28 MERSİN/SİLİFKE/Silifke Yeşilovacık Çok Programlı Anadolu Lisesi 349
29 ESKİŞEHİR/SARICAKAYA/Sarıcakaya Anadolu İmam Hatip Lisesi 287
30 BOLU/MUDURNU/Mudurnu Anadolu İmam hatip Lisesi 129
31 BOLU/MENGEN/Aşcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 133
32 ANTALYA/MANAVGAT/Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi 502
33 MUĞLA/BODRUM/Turgutreis Hayırlı Sabancı Anadolu Lisesi 437
34 BALIKESİR/DURSUNBEY/Dursunbey Anadolu İmam Hatip Lisesi 400
35 BALIKESİR/DURSUNBEY/Dursunbey Mustafa Korkmaz Anadolu Lisesi 331
36 BALIKESİR/MANYAS/Salur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 301
37 KARABÜK/ESKİPAZAR/Seyhan Cengiz Turhan Anadolu Lisesi 349
38 NİĞDE/BOR/Bor Atatürk Anadolu Lisesi 291
39 KONYA/CİHANBEYLİ/Yeniceoba İhsan Geyik Çok Programlı Anadolu Lisesi 259
40 AMASYA/MERKEZ/Gökhöyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 265

Branş: tarih
Tercihler Minumum Puanlar Min.Hizmet Süresi
1 ANTALYA/MANAVGAT/Manavgat Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi 502
2 MUĞLA/BODRUM/Turgutreis Hayırlı Sabancı Anadolu Lisesi 437
3 ÇANAKKALE/ÇAN/Çan Sevim Bodur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 332
4 DÜZCE/MERKEZ/Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 238
5 DÜZCE/MERKEZ/Konuralp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 170
6 DÜZCE/MERKEZ/Düzce Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 227
Branş : Tarih
1 KONYA/KADINHANI/Kadınhanı Zeki Altındağ Anadolu Lisesi 258
2 KONYA/KADINHANI/Ata İçil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 214
3 KONYA/KADINHANI/Payende Topçuoğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 200
4 KONYA/KADINHANI/Kadınhanı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 256
5 KONYA/DOĞANHİSAR/Doğanhisar Anadolu İmam Hatip Lisesi 81


0 yorum:

Yorum Gönder